رقص نور در ویدیو

رقص نور در ویدیو :

رقص نور در ویدیو ، طبق آمار و ارقام در رابطه با کاربران ، دیدیم که علاقه بسیار زیادی به این افکت در ویدیو دارند ، بله جدیدا هم در اکثر ویدیو ها و مخصوصا موزیک ویدیو ها مورد استفاده قرار میگیره که باعث جذاب تر شدن ویدیو ها میشه.

ببینید دوستان خیلی ساده عرض میکنم برای ساخت این چنین رقص نورها باید خلاقیت داشته باشید و با این انیمیشن ها یه داستان رو باز گو کنید (حالا این یعنی چی ) یعنی که فرض کنید یک نور میاد داخل صحنه میجسبه به کاراکتر و تبدیل میشه به یکسری اشکال و بعد از بین میره.

حالا این افکت ها رو چطوری رسم کنیم کافیه که از ویدیوتون یک کپی بگیرید و با ابزار براش شروع کنید فریم به فریم طراحی کنید و بعد از اون با افکت GLOW نور رو به خطوط اضافه کنید ، خیلی کار ساده ایه فقط یکم زمان بره البته اینم بگم که هر چقدر زمان بگذارید خب کارتون هم خیلی بهتر میشه.

مشخصات این مجموعه :

  • آشنایی با ابزار PEN
  • آشنایی با افکت GLOW
  • کار با پنل افکت
  • کار با پنل افکت کنترل

البته باید بگم که راه های متعددی برای این کار وجود داره و خیلی وقت ها باید از ابزار های دیگه هم استفاده کنید و نیازمند تجربه و تخصص هستش ، برای یادگیری کامل افترافکت به روش شتابنده کافیه که از لینکهای زیر که بصورت کاملا اختصاصی توسط (لرن دیجیتال پلاس) ساخته شده استفاده کنید.